• Yeni
sgzyj Katlanır projektör perdesi Polyester Yumuşak Basit Perde katlanır film perdesi Projektör Ev Açık Anti-ışık perdesi (Boyut:

sgzyj Katlanır projektör perdesi Polyester Yumuşak Basit Perde katlanır film perdesi Projektör Ev Açık Anti-ışık perdesi (Boyut:

₺ 427.71

Stokta
Tova kullanılabilir

1. doğal polyester kumaştan yapılmış kaliteli film ekranı.Hafif ve taşınabilir, küçük bir boyuta katlayabilir ve yanınızda taşıyabilirsiniz!. 2. Ekranın katlanmasından kaynaklanan kırışıklıklar veya kırışıklıklar hakkında endişelenmenize gerek yok.Sadece içeride veya dışarıda asın, ailenizi veya arkadaşlarınızı davet edin ve mutlu zamanınızı paylaşın. 3. Filmleri, spor oyunlarını, fotoğrafları, müzik videolarını, oyunları vb. Gösterin., hayatınızı daha ilginç hale getirmek için!Ya da şirket grafiklerini ve verilerini ofiste gösterebilir ve fotoğraflarınızı evlilik öncesi evlilikte paylaşabilirsiniz. 4. Profesyonel, romantik ve pratik olarak kullanılabilir, sadece neye ihtiyacınız olduğuna bağlıdır. 5. projektör ekranı, projektörünüzün en iyi arkadaşı olacak ve yeni bir eğlence yolu açacak. 1. doğal polyester kumaştan yapılmış kaliteli film ekranı.Hafif ve taşınabilir, küçük bir boyuta katlayabilir ve yanınızda taşıyabilirsiniz!2. Ekranın katlanmasından kaynaklanan kırışıklıklar veya kırışıklıklar hakkında endişelenmenize gerek yok.Sadece içeride veya dışarıda asın, ailenizi veya arkadaşlarınızı davet edin ve mutlu zamanınızı paylaşın.3. Filmleri, spor oyunlarını, fotoğrafları, müzik videolarını, oyunları vb. Gösterin., hayatınızı daha ilginç hale getirmek için!Ya da şirket grafiklerini ve verilerini ofiste gösterebilir ve fotoğraflarınızı evlilik öncesi evlilikte paylaşabilirsiniz.4. Profesyonel, romantik ve pratik olarak kullanılabilir, sadece neye ihtiyacınız olduğuna bağlıdır.5. projektör ekranı, projektörünüzün en iyi arkadaşı olacak ve yeni bir eğlence yolu açacak.Ekran malzemesi : polyester kumaş Görüş açısı : 160° Siyah kenarlık boyutu : 2.5 cm Renk : gri Paket içeriği : 1x projeksiyon ekranı Notlar : 1. Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Stilin resimlerde gösterilenle aynı olduğunu garanti ediyoruz.2. Hafif boyut farkı izin lütfen nedeniyle farklı manuel ölçüm.En iyi göz koruması ve projeksiyonu elde etmek için 6 ila 10 fit mesafe önerin.

Ürün parametreleri

Kategorideki ürünler