• Yeni
Haowecib bahçe hortumu Memesi, Mühendislik Plastik Çim Yağmurlama Yüksek Mukavemetli /2 Kadın Konu Kampüs Yeşillendirme için

Haowecib bahçe hortumu Memesi, Mühendislik Plastik Çim Yağmurlama Yüksek Mukavemetli /2 Kadın Konu Kampüs Yeşillendirme için

₺ 79.20

Stokta
Tova kullanılabilir

Sprey sprinkler, tam daire ve ayarlanabilir açılı püskürtmeyi birleştirir.Püskürtme memesinin kullanımı kolaydır ve memeyi değiştirmek kolaydır.Sulama başlığı mühendislik plastik malzemeden, yüksek mukavemet ve dirençten, çevre dostu ve uzun ömürlüdür.Otomatik kaldırma fonksiyonu ile valf gövdesi çimlerin altındadır, bu da biçme işlemini etkilemez, iş verimliliğini artırır ve ayrıca çimleri güzelleştirir.Kaldırma kolonu, son derece zorlu saha koşullarına uyum sağlayabilen ve spreyin güvenilir çalışmasını sağlayabilen kendi kendini temizleme işlevine sahiptir head.It parklarda, oyun alanlarında, kampüs yeşillendirmesinde, villalarda, kurslarda, sokaklarda vb.Çimlerin ve çiçeklerin sulanması ve serpilmesi için uygundur.Özellik : 1. Kaldırma kolonu, son derece zorlu saha koşullarına uyum sağlayabilen ve püskürtme kafasının güvenilir çalışmasını sağlayabilen kendi kendini temizleme işlevine sahiptir.2. Sprey sprinkler, tam daire ve ayarlanabilir açılı püskürtmeyi birleştirir.Püskürtme memesinin kullanımı kolaydır ve memeyi değiştirmek kolaydır.3. Otomatik kaldırma fonksiyonu ile valf gövdesi çimlerin altındadır, bu da biçme işlemini etkilemez, iş verimliliğini artırır ve ayrıca çimleri güzelleştirir.4. Parklarda, oyun alanlarında, kampüs yeşillendirmesinde, villalarda, kurslarda, sokaklarda vb.Çimlerin ve çiçeklerin sulanması ve serpilmesi için uygundur.5. Sulama başlığı mühendislik plastik malzemeden, yüksek mukavemet ve dirençten, çevre dostu ve uzun ömürlüdür.Nasıl Kullanılır : Erkek dişli boruya bağlanır ve nozulun kaldırılmasını tamamlamak için borunun kaldırılmasını kontrol etmek için boru ile birlikte toprağa gömülür.Şartname : Öğe türü : Gömülü püskürtme memesimalzeme : Mühendislik Plastikrenk : resimde gösterildiği gibiürün Boyutu : Yaklaşık. 15. 3x5.6 cm / 6.0x2.2 İnç Ağırlık : Yaklaşık. 527g / 18.6 oz Thread Şartname : G1 / 2 Dişi dişuygulama : Parklarda, oyun alanlarında, kampüs yeşillendirmesinde, villalarda, kurslarda, sokaklarda vb.Çimlerin ve çiçeklerin sulanması ve serpilmesi için uygundur.Paket listesi : 5 x Gömülü püskürtme memesinot : 1. Izin lütfen 1‑2in hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Ürün parametreleri

Item Type:
Buried Spray Nozzle
Material:
Engineering Plastic
Color:
As shown in the picture
Product Size:
Approx. 15.3x5.6cm / 6.0x2.2in
Weight:
Approx. 527g / 18.6oz
Thread Specification:
G1/2 Female Thread
Application:
Suitable for watering and sprinkling of lawns and flowers in parks, playgrounds, campus greening, villas, courses, streets, etc.
Package List:
5 x Buried Spray Nozzle :
1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Kategorideki ürünler