• Yeni
Watsons Ultimate Styling Hair tarafından Havilah Saç Sistemi DHL tarafından Ekspres Kargo Yağ Kıvırcık ve Kuru Yeni!! (8 Adet)

Watsons Ultimate Styling Hair tarafından Havilah Saç Sistemi DHL tarafından Ekspres Kargo Yağ Kıvırcık ve Kuru Yeni!! (8 Adet)

₺ 594.15

Stokta
Tova kullanılabilir

System Saç Sistemi Watsons Ultimate Styling Saç Yağı Kıvırcık ve Kuru Saçlar 70ml Pürüzsüz Parlaklık Bitkisel Besleyici Saç Kökü Doğal Sağlıklı Saçları Besler. Number Kayıt Numarası : 20-1-6300035413. 1.) Saç Sistemi Watsons Ultimate Styling Saç Yağı Kıvırcık ve Kuru Saçlar 70ml Pürüzsüz Parlaklık Bitkisel Besleyici Saç Kökü Doğal Sağlıklı Saçları Besler.Mükemmel emiciliği fazla, daha sağlıklı, daha yumuşak bir his bırakarak saç ve Kökeni : Tayland her gün long Place Parlatıcı.Kayıt Numarası : 20-1-6300035413.Saç Sistemi Tarafından Watsons Ultimate Şekillendirici Saç Yağı Kıvırcık ve Kuru Saç 70 ml Pürüzsüz Parlaklık Bitkisel Besleyici Saç Kökü Doğal Besler Sağlıklı Saç.İçerik : 70 ml / kutu.Uygulama Metodu : Saçınızı yıkadıktan sonra havluyla kurulayın.Saç şaftına ve uçlarına 1-2 pupa saç yağı uygulayın.Saç (genellikle biter) en kurak ve en bozuk olduğu durumlarda moreoil.Durulama gerektirmez. 2. Pürüzsüzleştirici ve yoğun bir etki için kuru saçlarda kullanın shine.No durulamaya ihtiyacım var.İçerik : 8 Paket.DHL Express tarafından Hızlandırılmış Nakliye ile ücretsiz takip numarası .DHL Tarafından nakliye Süresi (5-7 Gün).Tayland'dan Gemi.

Ürün parametreleri

Kategorideki ürünler