• Yeni
JiaLFaX Metal Pet Merdiven Köpek Araba Tırmanma Kedi Katlanır Üç Katmanlı Tırmanma Çerçeve Katlanır Köpek Merdiven Büyük (Gri)

JiaLFaX Metal Pet Merdiven Köpek Araba Tırmanma Kedi Katlanır Üç Katmanlı Tırmanma Çerçeve Katlanır Köpek Merdiven Büyük (Gri)

₺ 276.00

Stokta
Tova kullanılabilir

taşınabilir Köpek basamakları depolama için katlanabilir.Arabada çok fazla yer kaplamanıza gerek yok.Seyahat ederken evcil hayvanınızı yanınıza alın, her yere taşınmayı kolaylaştırın.Katlama muhtemelen : 71 X39 X5 CM. Kullanımı Kolay Köpek tırmanma merdiveni destek çubuğunu 43 X39 X62 CM (rampa) 37 X39 X79 CM (basamak) toka pozisyonunda güvenli bir şekilde sabitleyin. Çok Fonksiyonlu Evcil Hayvan Merdivenleri Merdivenler açıldıktan sonra, köpeklerin ve evcil hayvanların arabalardan, yüksek yataklardan, kanepelerden ve diğer yerlerden kolayca yukarı ve aşağı hareket etmelerine yardımcı olmak için rampalar veya basamaklar olarak kullanılabilirler. - Köpeklerin Eklemlerini ve Dizlerini Koruyun-Köpeğinizin arabaya sorunsuz bir şekilde girmesine yardımcı olacak kaymaz bir şerit tasarımı vardır. dayanıklı Demir Boru ve plastikten Yapılmış ã€Sağlam Structureã€.Güçlü ancak hafif metal çerçeve, aşırı sallanma veya bükülme olmadan 100 Lbs taşıyabilir.Alttaki lastik ped, çekişi arttırır ve zemine zarar vermeden yüzeyle teması iyileştirir.

Ürün parametreleri

Kategorideki ürünler