• Yeni
YYHJ Temizle Mat Şeffaf PVC Masa Örtüsü Silinebilir Kaymaz Koruyucu Pedleri,su Geçirmez Oilproof Leke Dayanıklı, Yemek Masası

YYHJ Temizle Mat Şeffaf PVC Masa Örtüsü Silinebilir Kaymaz Koruyucu Pedleri,su Geçirmez Oilproof Leke Dayanıklı, Yemek Masası

₺ 229.26

Stokta
Tova kullanılabilir

★PREMIUM KALİTE : Günlük aşınma ve yıpranmaya dayanıklı dayanıklı su geçirmez PVC malzemeden yapılmıştır.masa koruyucusu daha hafif, neme dayanıklı, alev geciktirici, ısı yalıtımlı, aşınmaya dayanıklı, kurumaya dayanıklı, temizlenmesi ve korunması kolaydır. ★KRİSTAL BERRAKLIĞINDA : Şeffaf tasarımlı masa üstü koruyucu, masanızın ve mobilya üstlerinizin veya masa örtüsünün güzelliğini gösterebilir.Mutfağınıza şıklık katın. ★GENİŞ UYGULAMA : Mutfak masa üstü koruyucumuz yemek masası, ahşap masa, cam, mermer, paslanmaz çelik üst, ofis masası, yazı masaları, kahve sehpası, TV tezgahı, tuvalet masası, komidin, tezgah, sert zemin vb.Için mükemmeldir. ★FONKSİYONEL VE YIKANABİLİR : temizlemesi kolay, lekeleri bulaşık bezi ile silin veya suyla temizleyin.bir süre masanızın üzerine koyun, yüzeyi kavrayacak ve yerinde kalacaktır. ★MÜŞTERİ HİZMETLERİ : Kaliteli Ürün, Sıcak Müşteri Hizmetleri, müşterimizin seçilmesinin nedenleri haline gelecektir.Herhangi bir sorun, lütfen bize bildirmekten çekinmeyin, Hizmetinizdeyiz.Şeffaf ve güzel ★ Plastik masa örtüsü masanızı, masanızı, masa örtünüzü ve mobilya yüzeylerinizi çizilmelere, çizilmelere ve lekelere karşı korur. ★ Şeffaf PVC masa örtüsü esnektir ve kısaltılması kolaydır.Makasla boyuta kesilebilir. ★ Çoklu kullanımlar, sanat ve el sanatları projeleri, masalar, tezgahlar için kullanın ve hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir.Şartname : Adı : Şeffaf plastik masa örtüsü.Renk : şeffaf.Malzeme : PVC.Teslimat kapsamı : 1 x PVC masa koruyucu.Not : 1 : Nakliye sırasında termal genleşme ve büzülme nedeniyle, mat 2-3 cm pozitif veya negatif hataya sahip olabilir, ancak fabrikadan ayrılmadan önce 3 cm genişledik ve uzattık. 2 : Paketi açtıktan sonra, film biraz yayılmalı ve bir süre bırakılmalıdır, daha sonra film yüzeyde kesinlikle düz olabilir. 3 : Plastik kokusu : Yüksek kaliteli PVC malzeme herhangi bir zararlı madde içermese bile, film başlangıçta biraz plastik kokuyor, ancak zamanla yavaş yavaş yıpranıyor. 4 : Filmi normal ev temizleyicileri ile temizleyebilirsiniz.İnatçı kir en iyi ayçiçek yağı ile giderilir. 5 : Filmin yüzey bakımı : Lekelenmeye yol açabileceğinden gazete veya yiyecekleri uzun süre filmin üzerinde bırakmayın.Film üzerindeki nesnelerle uzun süreli doğrudan temas, basınç noktalarının tamamen kaybolmasını önleyecektir.

Ürün parametreleri

Name:
Transparent plastic tablecloth.
Color:
transparent.
Material:
PVC.
Scope of delivery:
1 x PVC table protector.
Note:
1:
Due to the thermal expansion and contraction during shipping, the mat may have 2-3cm positive or negative error, although we widened and lengthened 3cm before leaving the factory.
2:
After opening the package, the film should be spread out a little and left for a while, then the film can be absolutely flat on the surface.
3:
Plastic smell
4:
You can clean the film with normal household cleaners. Stubborn dirt is best removed with sunflower oil.
5:
Surface care of the film

Kategorideki ürünler