• Yeni
Entatial Co2 Difüzör, Balık Tankı Co2 Atomizer, Balık Tankı Atomizer Co2 Akvaryum Balık Tankı Aksesuar Balık Tankı Difüzör (Gümüş)

Entatial Co2 Difüzör, Balık Tankı Co2 Atomizer, Balık Tankı Atomizer Co2 Akvaryum Balık Tankı Aksesuar Balık Tankı Difüzör (Gümüş)

₺ 29.67

Stokta
Tova kullanılabilir

Nikel oksit ve kaymaz tırtıl tasarımı ile işlenir.Kolay ve basit temizlik, değiştirme veya su doldurma.Dostu-toksik, güvenli, enerji-tasarrufu ve eko-olmayan bir yüksek sınıf malzeme, yapılmıştır.Akvaryumunuza sabitlemek için çok kolay ve kullanışlı bir vantuz ile birlikte gelir.Hassas ve berrak karbondioksit kabarcıkları sağlar.Açıklama : Bu karbondioksit difüzör dostu non-toksik, güvenli, enerji-tasarrufu ve eko-bir yüksek sınıf malzeme, yapılır. 3 renk isteğe bağlıdır, bu da çok kolay ve kullanışlıdır install.So ne bekliyorsun?Böyle iyi bir şansı kaçırmayın.Özellikler : 1. Dostu-toksik, güvenli, enerji-tasarrufu ve eko-olmayan bir yüksek sınıf malzeme, yapılmıştır.2. Nikel oksit ve kaymaz tırtıl tasarımı ile işlenir.3. Hassas ve berrak karbondioksit kabarcıkları sağlar.4. Kolay ve basit temizlik, değiştirme veya su doldurma.5. Akvaryumunuza sabitlemek için çok kolay ve kullanışlı bir vantuz ile birlikte gelir.Özellikler : Durum : %100 % yepyeni Öğe Türü : Karbon Dioksit difüzörmalzeme : Alüminyum AlaşıMrenk : Gümüş, Mavi, Mor (İsteğe Bağlı) Uzunluk : yaklaşık. 6 cm / 2.4 inch Refinement Fincan Çapı : yaklaşık. 24mm / 0.9 inçpaket Ağırlığı : yaklaşık. 30gpaket Şunlardır : 1 x karbon dioksit difüzör1 x vantuz.

Ürün parametreleri

Kategorideki ürünler