• Yeni
HAOZHAO Kiremit Kesme Pense Cam Kırpma Kelepçe Pense Kiremit Splitter Kiremit Kırpma Aracı Pense Kiremit Cam Kesici (Renk: Kırmızı)

HAOZHAO Kiremit Kesme Pense Cam Kırpma Kelepçe Pense Kiremit Splitter Kiremit Kırpma Aracı Pense Kiremit Cam Kesici (Renk: Kırmızı)

₺ 121.50

Stokta
Tova kullanılabilir

Yüksek kaliteli çelik bıçak, dayanıklı.Ergonomik sap, tutması daha kolay.Daha uzun sap, kuvvet uygulanmasını kolaylaştırır.Kiremit kesici.Fayans Cam Kesici.Şamdanlar, şarap bardakları, rüzgar çanları, abajurlar, vazolar vb.Yapmak için uygundur.En uygun yuvarlak şişe gibi şarap şişeleri ve bira şişesi kesici şişe bottles Place, sürekli orta basınç uygulayın ve sonra cam döndürmek için yaratıcı geri dönüşüm fikirleri ve 5cm Conversion 20,5* : 1inch=2.54 cm, Lütfen nedeniyle aydınlatma efektleri, monitörün Parlaklık/Kontrast ayarları vs, web sitesinin fotoğraf ve gerçek öğenin renk tonu bazı küçük farklılıklar olabileceğini hatırlattı olun 1cm=0.393 inches Warm İpucu : . 20,5 cm Use : Cam Cutting Size : manuel practices Length : ile hayatını bottle Decorate Elle öğe Ölçü, 1 cm farklı olabilir, sizin nazik anlayış çok takdir edilecektir.1. Şarap şişesini yerleştirin, konumu ayarlayın ve çıkarılacak konumu seçin.2. Şişeyi yavaşça döndürün ve ardından bir işaret çizin.3. Her iki tarafta çizik halka kauçuk halka, aralık : 1cm4. Kauçuk halkaya kaynar su dökün ve ardından şişeyi döndürün.Süre : 40 saniye5. Soğuk su dökün ve ardından şişeyi döndürün.Süre : 20 saniye6. Yavaşça kırın ve işi bitirin.

Ürün parametreleri

Kategorideki ürünler