• Yeni
500mm F8 Manuel Odak Telefoto Ayna Lens ile 3 Filtreler, SLR Dijital Kamera Lensler için Montaj Adaptörü Halkası ile M4 / 3 Dağı

500mm F8 Manuel Odak Telefoto Ayna Lens ile 3 Filtreler, SLR Dijital Kamera Lensler için Montaj Adaptörü Halkası ile M4 / 3 Dağı

₺ 456.87

Stokta
Tova kullanılabilir

Güçlü doku, zarif görünüm ve ince işçilik ile yüksek kaliteli alaşımlı gövde.500mm telefoto lens, kuşları ve vahşi hayvanları çekmenin yanı sıra ultra uzun mesafeli çekimler için iyi bir seçimdir.Ayna tasarımı, lensin boyutunu ve ağırlığını büyük ölçüde azaltır ve kullanımı ve taşınması daha kolay hale getirir. 6 grup 6 adet optik yapı, çok katmanlı MC kaplama lens parlamasını ve gölgelenmeyi baskılayabilir, kontrastı ve renk orijinalliğini artırabilir.F8.0'ın geniş diyaframı, daha güvenilir ve güvenli bir enstantane süresi elde etmek için giren ışık miktarını büyük ölçüde artırır.Şartname : Öğe Türü : Kamera Ayna Lens Malzeme : Alaşım + optik cam Renk : Resim Gösterildiği Gibi Ağırlık : Yaklaşık. F8 524g/18.5 oz Odak uzunluğu : 500 mm Diyafram açıklığı : .Filtre boyutu İnşa 0 Monte : M4/3 mount Uygulanabilir model : Olympus M4/3 Mount Kamera Optik yapısı : 6pcs Kaplama 6 grup : çok katmanlı MC kaplama : 30.5 mm/Odak modu 1.2 : manuel odak Anti-shake fonksiyonu : yok en Yakın odak uzaklığı : 2 Yürürlükteki sahne : manzara, mimari, karakter, böcekler, turizm, iş, spor, düğün, beşeri bilimler, vb Lens boyutu(Çap x L) : Yaklaşık. 77x85mm / 3x3.3in Nasıl kullanılır 1. Lens yuvasının tanımlama noktasını adaptör halkasının tanımlama noktasıyla hizalayın ve i ock yönünde döndürün.Bir "tıklama" sesi duyduğunuzda, lensin 2 yerine takıldığı anlamına gelir. Adaptör halkası üzerindeki tanımlama noktasını adaptör halkası ile gövde üzerindeki tanımlama noktasına hizalayın ve bir "tıklama" sesi duyduğunuzda saat yönünde döndürün, bu, 3 yerine takıldığı anlamına gelir. Kamera lensi serbest bırakma düğmesini basılı tutun ve lensi adaptör halkası 4 ile birlikte çıkarmak için saat yönünün tersine çevirin. Adaptör halkası serbest bırakma düğmesini takın ve saat yönünün tersine döndürün, adaptör halkası mercekten çıkarılabilir Paket Listesi : 1 x Ayna Lensi 1 x Saklama çantası 1 x Adaptör Halkası 1 x Anahtar 1 x ND2 Filtresi 1 x ND4 Filtresi 1 x UV Filtresi 1 x Manuel.

Ürün parametreleri

Item Type:
Camera Mirror Lens
Material:
 Alloy + optical glass
Color:
As Pictures Shown 
Weight:
Approx. 524g/18.5oz
Focal length:
500 mm
Aperture:
 F8.0
Mount:
for M4/3 mount
Applicable model:
 for Olympus M4/3 Mount Camera
Optical structure:
6 groups of 6pcs
Coating:
multi-layer MC coating
Built-in filter size:
30.5mm/1.2in
Focus mode:
manual focus
Anti-shake function:
none
Closest focusing distance:
2m
Applicable scene:
landscape, architecture, characters, insects, tourism, business, sports, wedding, humanities, etc
Lens size(Dia x L):
Approx. 77x85mm/3x3.3in
How to use  :
1. Align the identification point of the lens mount with the identification point of the adapter ring, and rotate i ockwise. When you hear a click sound, it means that the lens has been installed in place :
2. Align the identification point on the lens adapter ring with the adapter ring to the identification point on the fuselage, and rotate clockwise when you hear a click sound, it means it is installed in place :
3. Press and hold the camera lens release button and rotate it counterclockwise to remove the lens together with the adapter ring :
4. Install the adapter ring release button and rotate it counterclockwise, the adapter ring can be removed from the lens :
Package List:
1 x Mirror Lens 1 x Storage Bag  :
1 x Adapter Ring :
1 x Wrench  :
1 x ND2 Filter :
1 x ND4 Filter :
1 x UV Filter  :
1 x Manual :

Kategorideki ürünler