• Yeni
Renkler Mini Uğur Böceği Toz Toplayıcı Böceği Elektrikli Süpürge Ev Mantar Araba Süpürgesi Ev ofis masası Temizleme Aracı(9x9.

Renkler Mini Uğur Böceği Toz Toplayıcı Böceği Elektrikli Süpürge Ev Mantar Araba Süpürgesi Ev ofis masası Temizleme Aracı(9x9.

₺ 95.70

Stokta
Tova kullanılabilir

??Tasarım??2 Adet AA pil kullanımı (dahil değildir), küçük türbin düz emme portunun geliştirilmiş tasarımı ve 9700 rpm'lik yüksek hızlı motor, güçlü emiş.Ofis masaları, mobilya yüzeyleri, öğrenci yazı masaları, araba koltukları vb.Için kullanılabilir. ??Özellik??Sevimli uğur böceği stil, canlı tasarım, bu yüzden değilken güzel dekorasyon olarak da kullanılabilir use.It kurum, kek kırıntıları, lastik pislik, saç vb.Gibi çeşitli mini çöpleri temizleyebilir. pirinç, kağıt kadar büyük, etc.No artık silgi bezine ihtiyacınız var, bu küçük şey masaüstündeki çöpleri kolayca ve verimli bir şekilde temizlemenize yardımcı olabilir. ??Renkli Seçim mi??Mini masaüstü toz toplayıcımız, uğur böceği, mantar ve araba olmak üzere üç sevimli şekle sahiptir.Renkler mavi, kırmızı, yeşil, turuncu, pembe, mor ve sarı olmak üzere 7 çeşit renk vardır, tercihlerinize göre sizin için seçebilirsiniz masaüstü elektrikli süpürge. ??Mükemmel Bir Hediye??Bu masaüstü elektrikli süpürge, akrabalarınız, arkadaşlarınız, meslektaşlarınız ve sevimli masaüstü süslemeleri toplamayı seven diğer sevenler için en iyi hatıradır. ??Notlar mı??Uluslararası ürünlerin ayrı şartları vardır, yurt dışından satılır ve uygunluk, yaş derecelendirmeleri ve ürün dili, etiketleme veya talimatlar dahil olmak üzere yerel ürünlerden farklı olabilir.Ürün Açıklaması : Neden masaüstü elektrikli süpürgemizi seçmelisiniz?Kurum, kek kırıntıları, lastik pislik, saç vb.Gibi çeşitli mini çöpleri temizleyebilir. pirinç, kağıt kadar büyük, etc.No artık silgi bezine ihtiyacınız var, bu küçük şey masaüstündeki çöpleri kolayca ve verimli bir şekilde temizlemenize yardımcı olabilir.Ürün Özellikleri : Sevimli masaüstü elektrikli süpürge plastikten yapılmıştır.Ev veya ofis için pratik ve mini masaüstü elektrikli süpürge.Uğur böceği şekli, çok sevimli, bu yüzden kullanılmadığı zaman güzel dekorasyon olarak da kullanılabilir.Ev veya ofis için pratik ve mini masaüstü elektrikli süpürge.Mini masaüstü toz toplayıcımız mavi uğur böceği, mavi mantar, yeşil uğur böceği, yeşil mantar, yeşil araba, turuncu mantar, turuncu araba, pembe mantar, pembe araba, mor mantar, kırmızı uğur böceği, kırmızı mantar ve sarı uğur böceği olan 13 çeşit renk vardır.Ürün Dahil : 1 adet masaüstü elektrikli süpürge (iki adet aa pil gerekir ve dahil olmak üzere ürün dahil değildir)) Notlar : Aydınlatma efektleri, monitörün parlaklık/kontrast ayarları ve manuel tartım vb.Nedeniyle lütfen unutmayın.Web sitesinin fotoğrafının, ağırlığının ve gerçek öğenin renk tonunda bazı küçük farklılıklar olabilir.Kullanım sürecinde herhangi bir sorunuz varsa veya ürünle ilgili herhangi bir kalite sorunu varsa.E-postanızı almayı dört gözle bekliyoruz, size tatmin edici bir cevap veya çözüm sunmak bizim birincil sorumluluğumuzdur, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, bununla başa çıkmak için elimizden geleni yapacağız.

Ürün parametreleri

Kategorideki ürünler