• Yeni
Emzik Klip Bebek Kız-Silikon Paci Klip Diş Çıkarma Kabartma Diş Kaşıyıcı Oyuncak Soothie Binky Tutucu Chewbeads (Açık Pembe)

Emzik Klip Bebek Kız-Silikon Paci Klip Diş Çıkarma Kabartma Diş Kaşıyıcı Oyuncak Soothie Binky Tutucu Chewbeads (Açık Pembe)

₺ 29.97

Stokta
Tova kullanılabilir

100 % gıda sınıfı silikon,toksik olmayan ve güvenli.Mükemmel boyut!5 inç uzunluğunda olacak şekilde üretilmiştir (çoğu klipsden ortalama 2-3 inç daha kısadır).Gıda sınıfı silikon çiğnemek için güvenli hale getirir.Modern renkler ve tasarım.Evrensel uyum.Olarak da bilinir : Emzik klipsi, binky klipsi, silikon emzik klipsi, nötr emzik klipsi, emzik klipsi erkek bebek, emzik klipsi kız bebek. UNIVERSAL EVRENSEL Bu bebeğiniz ve yürümeye başlayan çocuğunuz için mükemmel emzik klipsi!Klipslerimiz kısa, güvenli ve tüm diş çıkarma halkaları ve emzikler için evrensel bir uyum sağlar. pacif GÜVENLİ Emzik klipslerimiz gıda sınıfı silikon boncuklardan yapılmıştır.Kliplerimizin bebeğinizin oynaması ve diş çıkarma ağrısını hafifletmek için onları çiğnemesi için güvenli olduğunu bilerek rahatlayabilirsiniz. pacif KISA Bu emzik klipsleri dürüstçe mükemmel boyuttadır!İlk kez ebeveyn olarak birden fazla emzik klipsi ürünü satın aldıktan ve denedikten sonra, herkesle ortak bir sorunumuz olduğunu gördük : çok uzunlardı!Klipslerimiz 5 inç uzunluğunda olacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir (çoğu klipten ortalama 2-3 inç daha kısadır).Bu, boğulma tehlikelerini azaltmaya yardımcı olur ve bebeğinizin emzik/emzik klipsinin hareket ettikçe yere karışmasını ve sürüklenmesini önler. MODERN MODERN Klibin şaşırtıcı boyutuna ek olarak, renk paleti ölmek üzere!Bu renkler erkekler ve kızlar için mükemmeldir ve çocuğunuzu giydirmeye karar verdiğiniz tüm kıyafetleri tamamlayacaktır. GIFT HEDİYE Mükemmel bebek hediyesini mi arıyorsunuz?Kızınızı, oğlunuzu, torununuzu, yeğeninizi, yeğeninizi veya bu 5 yıldızlı emzik klipsini bildiğiniz başka bir bebeği alın!.

Ürün parametreleri

Kategorideki ürünler