• Yeni
Blutoget tarafından Siyah Fırın Kontrol Düğmesini,Fırın/ Ocak/ Menzil, Geniş Uygulama için 12 Adaptörle Yükseltin (4'lü Paket)

Blutoget tarafından Siyah Fırın Kontrol Düğmesini,Fırın/ Ocak/ Menzil, Geniş Uygulama için 12 Adaptörle Yükseltin (4'lü Paket)

₺ 31.47

Stokta
Tova kullanılabilir

★【YÜKSELTME SİYAH kontrol DÜĞMESİ】 : Bu Yükseltme Siyah Fırın Kontrol Düğmesi, herhangi bir siyah soba, fırın veya soba ile mükemmel şekilde eşleşir.Bu soba düğmelerini sobalara, fırınlara ve sobalara uygulayabilirsiniz.Kaliteli ve uzun ömürlü dayanıklı ABS plastikten yapılmıştır.Yedek parçalar kullanımınız için kolayca kullanılabilir. ★【NE ALACAKSINIZ】 : 4 x Evrensel Aralık Düğmesi Değişimi alabilirsiniz, Her düğme yaklaşık 1/4" ila 1/3" (6mm-8mm) iç çap "D "direkleri arasında değişen 3 adaptör içerir.Yüksek kaliteli ABS plastikten imal edilmiştir.Hafif, güçlü ve dayanıklı.Bunların özel ihtiyaçlarınıza uygun olup olmayacağını belirlemek için lütfen ölçümleri kullanın.Lütfen satın almadan önce modelin olduğundan emin olun. ★【90 GÜN GARANTİ】 : Blutoget Yükseltme Siyah Fırın Kontrol Düğmesi ve adaptörlerin değiştirilmesi üstün kaliteli malzemeden yapılmıştır, 90 GÜN iade ve değişimi destekler.Biz her satın alma ile mutlak memnuniyetini sağlamak için söz veriyorum.Risksiz alışveriş, Garanti süresi boyunca herhangi bir kalite probleminiz varsa, lütfen zamanında müşteri hizmetlerine başvurun.Elimizden sorunu çözmek için çalışacağız.Müşteri memnuniyeti bizim yorulmak bilmeyen arayışımızdır. ★【GENİŞ UYGULAMA】 : Siyah kontrol düğmesi evrensel bir tasarıma sahiptir ve siyah fırın kontrol düğmesi ve adaptörü herhangi bir siyah soba, fırın veya soba ile mükemmel şekilde eşleşir.Lütfen dikkat : Soba veya fırın ekseninizin boyutu, kontrol düğmemizin iç çapındaki" D " sütunuyla eşleşmelidir ve yalnızca bu durumda kullanabilirsiniz; lütfen satın almadan önce boyutu dikkatlice kontrol edin.Barbekü veya ısıtıcılar için uygun değildir. ★【BLUTOGET KALİTESİ】 : Blutoget Yükseltme Siyah Evrensel Kontrol Düğmelerinin değiştirilmesi, dayanıklı yüksek kaliteli malzemeler ve üreticiler tarafından test edilmiştir.Bir OEM olmasa da, kalite gereksinimleri aynıdır.Yüksek kalite, iyi fiyat, yüksek hızlı resmi lojistik.Basit kurulum zaman ve emek tasarrufu sağlar.Siyah Kontrol Düğmelerinin değiştirilmesi Fırın Sobası içindir.Siyah Evrensel Kontrol Düğmelerinin Değiştirilmesi her biri, birçok uygulama için yüksek kaliteli ABS plastikten yapılmış 3 adaptör, 12 adaptör ile birlikte gelir.Yükseltme Siyah Evrensel Kontrol Düğmeleri, 4 paket Siyah Evrensel Kontrol Düğmesi Değiştirme içerir.Yüksek kaliteli ABS plastikten imal edilmiştir.Hafif, güçlü ve dayanıklı. 4 x Yükseltme Siyah Evrensel Kontrol Düğmeleri değiştirme;. 4 x Uzun adaptörler;. 8 x Kısa adaptörler.

Ürün parametreleri

Kategorideki ürünler