• Yeni
Wxlıner Ahşap Ayak Havzası, masif Ahşap Ayak Havzası Küvet Kova için Ayak Banyosu, Pedikür Kase Spa Masaj Ahşap Ayak Küvet (Renk:

Wxlıner Ahşap Ayak Havzası, masif Ahşap Ayak Havzası Küvet Kova için Ayak Banyosu, Pedikür Kase Spa Masaj Ahşap Ayak Küvet (Renk:

₺ 53.10

Stokta
Tova kullanılabilir

★ Tercih edilen malzeme : yüksek sedir malzemesi, reçine vernik teknolojisi, doğal koku, el cilalı, kullanımı güvenli kullanın. ★ Ayaklarınızı, ayak tırnaklarınızı ve ayak bileklerinizi ıslatın.Masaj silindiri için çıkarılabilir. ★ Fonksiyon : Ayak banyosu, metabolizmayı teşvik etmek, güzelliği teşvik etmek, yorgunluğu gidermek ve uykuyu iyileştirmek için köknar ayak banyosunu kullanabilir. ★ Pedikür, detoks, masaj veya herhangi bir ayak bakımı için idealdir. ★ Kalabalık için uygun : ofis çalışanları, yaşlılar, zayıf fiziksel uygunluk ve daha az egzersiz.Wang XL mağazasına hoş geldiniz * Yoğun bir günün ardından, sıcak suyla yatmadan yarım saat önce ayakları ıslatmanın en iyi tıbbi olduğu söylenebilir method.It sinir gevşemesini hafifletir, ruh hali değişimlerini hafifletir, işteki günlük stresi azaltır ve cildi güzelleştirir. Masaj 1 : Evet bana bir kapak Var : Hayır Bana Uygulanabilir sahne : masaj, otel, aile, ayak banyosu, sauna, oo İpucu : Olup üreme hızı malzeme : ahşap & tüy Boyutu : 41.5*Boyutlar üreme Tarzı : ahşap varil. Ahşap kovayı ilk kez kullanırken, ahşap kovanın normal nem içeriğini eski haline getirmek ve servis ömrünü uzatmak için ahşap kovadaki suyun %60'ını 8 saat bekletmek gerekir.2. Her kullanımdan sonra, ahşabın kanalizasyonu emmesini, yaşlanmayı hızlandırmasını veya namlunun servis ömrünü etkilemesini önlemek için namludaki kanalizasyon zamanında boşaltılmalı ve temiz su ile durulanmalıdır.3. Ayak banyosunu uzun süre güneşte veya kuvvetli rüzgarlarda bırakmayın.4. Koku hakkında : Nakliye sırasında mühür nedeniyle hafif bir koku olabilir.★ Not : ● Hata 1-2 cm nedeniyle farklı manuel ölçüm yöntemleri.● Yetersiz ışık nedeniyle, ürün ve resim hafif bir renge sahip olabilir.Lütfen gerçek ürüne bakın.● Genel teslim süresi 10-15 gün, 30 güne kadar, herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.● Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve sorunu çözmenize yardımcı olacağız.

Ürün parametreleri

Kategorideki ürünler